Ar Jūsų įmonei kada nors teko skambinti „pavojaus varpais“ dėl staiga įsiplieskusio „gaisro“ – netikėtų permainų renginio programoje, apmaudžių klaidų taisymo ar skubaus poreikio verslo dovanoms? Jeigu taip, tuomet jau žinote, koks svarbus tokiais atvejais yra reklamos specialistų operatyvumas ir lankstumas – savybės, kuriomis didžiuojamės.

Reklamos agentūra IKSTRYS – tai kompaktiška,
nepriklausoma ir todėl labai manevringa, 


į sudėtingas situacijas kūrybingai ir greitai reaguojanti profesionalų komanda.

Kiekvienas klientas mums yra ypatingas, itin dėmesingai įsiklausome į pageidavimus, visapusiškai įsijaučiame į esamą situaciją ir pateikiame konstruktyvias idėjas.

Rinkoje esame jau 20 metų. Sukaupta patirtis leidžia pateikti Jums labai platų paslaugų spektrą – kūrybinius sprendimus formuojant ar atnaujinant įmonės stilių;

konceptualaus dizaino, maketavimo ir spaudos paslaugas. Siūlome įvairias priemones Jūsų veiklai reklamuoti – nuo vizitinių kortelių, verslo dovanų iki interneto svetainės sukūrimo, nuo pakvietimo į renginį atspausdinimo iki paties renginio suorganizavimo.

IKSTRYS siūlo įvairiapusius ir originalius sprendimus Jūsų įmonės produkto ar paslaugos reklamai. Todėl drąsiai skambinkite tel. (8 5) 268 5780 ir laimėsite trigubai – OPERATYVUMĄ, LANKSTUMĄ ir RŪPESTINGUMĄ.